cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

O Nas


Inny Świat to nasza kraina przyrody i przygody, której urokiem chcemy się dzielić, właśnie z Państwem. którzy trafili na nasza stronkę ? nasz Inny Świat – to coś więcej niż tylko agroturystyka to prawdziwa oaza przygód i niezapomnianych wrażeń.

Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa! WSZYSTKICH I W KAŻDYM WIEKU

Tutaj świat naprawdę jest inny. Będąc u nas, pobudzisz wszystkie swoje zmysły. Zobaczysz piękno wokół siebie. Zachwyci Cię wschodzące słońce na horyzoncie, pagórki porośnięte zbożami i przeróżnymi kwieciem. Z podziwem będziesz patrzeć na sznur majestatycznych wierzb rosochatych i mieniące się w blasku promieni słonecznyc h, młode brzozy.
Tutaj masz okazję do obserwowania ptaków uwijających się przy swoich gniazdach. W naszym lasku co roku gniazdują sroki, sikorki a przy domu jaskółki, pliszki, szpaki, trznadle…..
Rano będzie Cię budził zapach pieczonego chleba i rześkiego, czystego powietrza.

Czy wiesz jak pachną pomidorki na krzaku? A świeże zioła mięty, melisy, kolendry i wiele innych, rozcieranych w palcach? Tutaj poczujesz zapach świeżo skoszonej trawy, dojrzewającego zboża. Dowiesz się jak pachną naręcze polnych kwiatów.

I wreszcie ? co najistotniejsze ? poczujesz zapach ziemi i zobaczysz jak niewiele trzeba, by być szczęśliwym.

Dzień na wsi jest wypełniony innymi odgłosami niż w mieście. Usłyszysz tu pianie kogutów, gdakanie kur wdzięcznie powiadamiających o każdym ?wyprodukowanym jajku?. Konie wesoło parskają i podchodzą do każdego człowieka po kostkę cukru, owoc czy choćby wiązkę trawy.

W oddali słychać ryczące krowy, a wokół bajeczny śpiew wszelkiego rodzaju dzikiego ptactwa z wyróżniającym się klekotem gniazdującego w pobliżu bociana.
A czy słyszałeś kiedykolwiek ciszę? Tutaj i to jest możliwe, szczególnie w momencie gdy dzień kończy się i przechodzi w wieczór. To jest moment, gdy nagle wszystko wokół Ciebie się ?zawiesza?,zwalnia w biegu, zatrzymuje się. Odgłosy tętniącego życia stają się nagle mniej wyraziste bo gęste od gorąca i zapachów powietrza tonuje barwę każdego dźwięku. Za zdziwieniem zobaczysz jak zwierzęta i rośliny nasłuchują ? idzie zmrok. I zauroczy Cię ta chwilka i już zawsze będziesz jej wypatrywać, bo masz wrażenie, że całe istnienie jednoczy się w tym momencie. Usłyszysz wtedy nawet trzepot ptasich skrzydeł, echo po pagórkach przyniesie stłumione szczekanie psów i pokrzykiwanie ludzi przy wieczornych obrządkach.
Za chwilę wypłynie ogromny księżyc i zapadnie noc rozświetlona tylko milionami gwiazd. I wtedy przychodzi taka cisza, że usłyszysz bicie własnego serca. Jest wtedy czas na podsumowanie całego dnia przy blasku ciepłego ognia.

To nie koniec uczty dla Twoich zmysłów. Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję specjalną. Goście przybywający na naszą wieś, mają okazję przekonać się, jak wspaniale smakują potrawy gotowane na naszej tradycyjnej wiejskiej kuchni kaflowej. Przygotowujemy posiłki w dużej mierze z własnych wyprodukowanych warzyw, owoców, nabiału i mięsa. Potrawy są proste, zdrowe, pachnące i smaczne.

Zapraszamy Cię również do zaprzyjaźnienia się z naszymi zwierzętami. U nas, możesz być blisko zwierząt ? dotykać je, pieścić. Możesz je obserwować, karmić, bawić się z nimi, rozmawiać. Wszystkie zwierzęta są oswojone, ciekawskie i gościnne. Zobaczysz, że każde z nich ma swoją osobowość i swoje miejsce w tym gospodarstwie. Możesz jeździć konno po leśnych duktach, chodzić na spacery w towarzystwie małych czworonogów, możesz o nie dbać. I choćbyś nie wiem ile im z siebie dawał to i tak dostaniesz od nich więcej.

Za zakończenie
Każdy dzień w naszym gospodarstwie jest inny, niepowtarzalny. Tutaj jest czas na wszystko, bo ten czas płynie o wiele wolniej niż w twoim świecie a serce zrobi wiele pięknych zdjęć tym chwilom, które tu spędzisz.

Tym, co my tutaj doświadczamy na co dzień, pragniemy się z tobą podzielić.

Zapraszamy !

Do dyspozycji gości w naszym gospodarstwie agroturystycznym:

  • Domek holenderski
  • Wiata z miejscem na ognisko, grill
  • Profesjonalne pole paintballowe
  • Strzelnica ? łuki, Miejsce do wykrywania skarbów
  • Oraz duuużo miejsca do wypoczynku i rekreacji !