cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Firmy, Urzędy, Organizacje pozarządowe


Animacja imprez plenerowych – wyjazdowych

Zapraszamy do skorzystania z oferty animacyjnej kierowanej do firmy, urzędów, organizacji pozarządowych

dla kontahentow str 2

PONADTO OFERUJEMY:

MINI ZOO na imprezie więcej w zakładce MINI ZOO

PAINTBALL

KULA WODNA

Oferta dla biur podróży

Wizyta Po drodze

Gospodarstwo Inny Świat zaprasza grupy, które właśnie podróżują w okolicach Krastud. Proponujemy atrakcyjne zajęcia w różnych opcjach godzinowych. Począwszy od programów 2 godzinnych do 5 godzinnych.

Zachęcamy do skorzystania z zajęć:

Programy 2 – 2,5 godzinne

Ścieżka edukacyjna – Zwierzęta hodowlane od A do Z – życie, chów, korzyści; zwiedzanie gospodarstwa, karmienie zwierzątek, zabawy animacyjne, ruchowe.

Tradycyjne wiejskie podpłomyki – zajęcia edukacyjne 4 zboża, rożne rodzaje mąk, praca trzech zawodów: rolnik, młynarz, piekarz, zabawy taneczne, praca plastyczna, przygotowanie ciasta na podpłomyki, wypiekanie, zabawki z siana.

Warsztat robienia mat z trzciny – zastosowanie trzciny, wyrabianie maty na specjalnych ramkach, praca plastyczna (ozdoba na matę)

Programy min. 5 godzinne

 

PATROL S.O.S-pierwsza pomoc zajęcia z pierwszej pomocy – gra terenowa, warsztat pierwszej pomocy, zabawa terenowa z pozorowanymi wypadkami, symulacje, udzielanie pierwszej pomocy,

Manewry wojskowe – manewry wojskowo – sprawnościowe – tor przeszkód, nauka musztry, zaprawa wojskowa, zajęcia łącznościowe – nauka alfabetu Morse’a, szyfrowanie wiadomości, zawody „Poszukiwacze min” z użyciem wykrywaczy metalu

BIEG PATROLOWY – zabawa w terenie polegająca na odszukaniu punktów kontrolnych na których drużyny mają do wykonania różne zadania

Jeżeli Państwo chwielibyście możemy ze sprzętem i pomysłami przyjechać do waszego Hotelu, Cempingu lub tam gdzie spędzanie czas z grupą. Oferta dotyczy grup, które np. stacjonują w Malborku i chciałaby zamówić zabawy na miejscu. Wymienione zajęcia w zakładce Lato jesteśmy w stanie przeprowadzić w miejscu gdzie tylko sobie wymarzycie !

Więcej o naszych ofertach w gospodarstwie przeczytaj TUTAJ

Zachęcamy do obejrzenia Galerii